Arrangörer

Arbetsgruppen för Gör små saker med stor kärlek är:

 

Samordningsförbundet Värend:

Emma Krantz emma.krantz@sfvarend.se 

Sunnerbo Samordningsförbund:

Cecilia Storm cecilia.storm@arbetsformedlingen.se

Växjö kommun:

Kristin Jeansson kristin.jeansson@vaxjo.se och Annika Sandberg  annika.sandberg@vaxjo.se

Region Kronoberg:

Jonas Ericsson jonas.ericsson@kronoberg.se

Linneuniversitet:

Kulla Persson Kraft kulla.persson.kraft@lnu.se

Länsstyrelsen:

Susanne Hallström susanne.hallstrom@lansstyrelsen.se och Anna Ståhl anna.stahl@lansstyrelsen.se

MUCF:

Jennie Bloom Rudhe jennie.bloom-rudhe@mucf.se

Kompetensutvecklingsdagarna arrangeras i samarbete mellan

Det finns inga bokningar.

På denna sida använder vi oss av cookies. Genom att surfa vidare på denna sidan accepterar du användandet av cookies.