Arrangörer

Arbetsgruppen för Gör små saker med stor kärlek är:

 

Samordningsförbundet Värend:

Emma Krantz emma.krantz@sfvarend.se 

Sunnerbo Samordningsförbund:

Cecilia Storm cecilia.storm@arbetsformedlingen.se

Växjö kommun:

Charlotta Brag charlotta.brag@vaxjo.se

Region Kronoberg:

Geir Storjord geir.storjord@kronoberg.se

Linneuniversitet:

Kulla Persson Kraft kulla.persson.kraft@lnu.se

Länsstyrelsen:

Anette Hohner anette.hohner@lanssyrelsen.se

 

Det finns inga bokningar.

På denna sida använder vi oss av cookies. Genom att surfa vidare på denna sidan accepterar du användandet av cookies.